Sigmas SP12-5.5RT 12V 5.5Ah RT Compatible Replacement Battery by UPSBatteryCenter
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
06
quantity
Product details
Category
  • Sigmas SP12-5.5RT Compatible Battery - 100% Compatible replacement
  • 12V 5.5Ah, Recessed Terminals - +F2 / -F1
  • Brand New, Fresh Stock -1 Year Replacement Warranty included
  • Length: 140mm (5.51") / Width: 48mm (1.89") / Height: 102mm (4.02")